KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14203500
nr 1420 3500
Färgetsning
Jorge Castillo, Figurscen. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 43x62 cm, yttermått inklusive ram: 63x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:54:15
27/9 17:15:05
100 kr
27/9 20:34:01